Szentegyháza város helyi tanácsa a 2015. január 29-re összehívott rendes havi ülése során a következő napirendi pontokat vitatta meg és fogadta el:

1) Az ülésvezető elnök megválasztásáról szóló határozat.

2) A Gábor Áron Szakközépiskola vezetőtanácsában történő Szentegyháza város helyi tanácsának képviselőinek kinevezéséről szóló határozat.

3) A Mártonffi János Általános Iskola vezetőtanácsában történő Szentegyháza város helyi tanácsának képviselőinek kinevezéséről szóló határozat.

4) Az 1199/2014-es sz. Polgármesteri Rendelkezés alapján kivitelezett, 2014-es évre vonatkozó költségvetési módosítások érvényesítéséről szóló határozat.

5) Egyes közterületek feletti bérmentes használati jog Hargita megye tanácsa részére történő odaítéléséről szóló határozat.