Szentegyháza város helyi tanácsa a 2015. szeptember 14.-re összehívott rendes havi tanácsülése során a következő napirendi pontokat vitatta meg:

1) ANDRÁS Attila helyi tanácsos mandátumának jogszerű megszűnésének megállapítására vonatkozó határozat.

2) A polgármester hivatalának humánerőforrás osztályán létező köztisztség átalakításáról szóló határozat.

3) Egy a Kínai Népköztársaság Wuxi városában megrendezendő Nemzetközi Megújuló Energiaforrások Konferencián Szentegyháza várost képviselő delegáció jóváhagyásáról szóló határozat.

4) Az ivóvíz szolgáltatás hálózatának bővítésére vonatkozó projekt révén építendő víztisztítási állomás alapjául szolgáló terület vásárlásáról szóló határozat.

5) Egy 15.000 lej értékű, egyházak részére történő költségvetési támogatás jóváhagyásáról szóló határozat.

6) A Romániai Városok Egyesülete részére történő, 2015-ös évre vonatkozó tagsági költség kifizetéséről szóló határozat.

7) Szentegyháza város, Hargita megye tanácsának Vidékfejlesztési Egyesülethez történő csatlakozásáról szóló 25/2012-es sz. határozatának a módosításáról szóló határozat.

8) „A Nagyfalu városrész csatornázási vezetékének a kialakítására valamint a Délői városrész tisztítóállomás bővítésére" vonatkozó beruházási projekt technikai, gazdasági tervének és mutatóinak az elfogadásáról szóló határozat.