Tisztelt szentegyházi lakók!

„Keressük a legszebb, legrendezettebb portákat”

Szentegyháza Város Önkormányzata „Gondozott, tiszta, virágos porta” címmel környezetszépítő mozgalmat (versenyt) indít. A verseny lényege, hogy közös erővel tegyük szebbé, tisztábbá, otthonosabbá városunkat. Azokat a portákat, tömbházak erkélyeit, amelyek szépek, gondozottak, virágosak, egy független bírálóbizottság fogja pontozni és a nyerteseket kiválasztani.

Öt körzetre osztottuk településünket, mind az öt körzetből a nyerteseket díjazni fogjuk.

I. körzet: Felszeg

II. körzet: Középszeg

III. körzet: Alszeg

IV. körzet: Központi rész

V. körzet: Délő, Rákospatak

A bírálóbizottság 2018. július 1. és 7. közötti időszakban vizsgálódik, a következő szempontok alapján: tisztaság, rendezettség, jó ízlés, igényesség.

Az ünnepélyes eredményhirdetést, a nyertesek díjazását 2018. július 13-án a városnapi rendezvény keretén belül fogjuk kihirdetni.