Szentegyháza Önkormányzata értesíti az érintett nyílvánosságot, hogy a „Mezőgazdasági utak feljavítása”című tervét, Szentegyháza, Megyerkert, Nyír, Bencekert, Árokalja, Veszkebél, Karujos, Nagyvész, Virágsvész, Veresbükk, Felső Miklós, Kövespatak teteje, Bojzás, Gyepű, Leányos mező, Dánielek láza, Kőszál, Bükkalja zónája,  benyújtotta a Hargita Megyei Környezetvédelmi Ügynökséghez a környezetvédelmi beleegyezés elnyerése céljából.

A javasolt terv környezeti hatásával kapcsolatos felvilágosítások beszerezhetőek a Hargita Megyei Környezetvédelmi Ügynökség székhelyén, Csíkszereda, Márton Áron utca 43 szám alatt, munkanapokon 8,00-16,00 óra között.

Az érintettek észrevételeiket, a környezetvédelmi leszabályozás alatt nyújthatják be a Hargita Megyei Környezetvédelmi Ügynökséghez, Csíkszereda, Márton Áron utca 43 szám .( Fax :0266- 310041; e-mail: Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. )