Felhívjuk a vállalkozók, cégvezetők figyelmét, hogy a 2001. évi 416-os törvény utolsó módosítása értelmében a helyi vállalkozások alkalmazhatnak szociális segélyben részesülő személyeket napszámosként szezonmunkára.

A törvény rendelkezéseinek eleget téve, kérjük a vállalkozókat, hogy amennyiben tudnak biztosítani ilyen munkát és igényelnék a szociális segélyben részesülő munkaerőt jelentkezzenek 2019. március 18-ig Sándor Lajos alpolgármesternél.

 

În atenția persoanelor juridice, a persoanelor fizice autorizate, întreprinderilor individuale!

Conform modificărilor aduse de Legea nr 416/2001 privind venitul minim garantat persoanele juridice, persoanele fizice autorizate, întreprinderilor individuale pot angaja ca zilieri persoanele beneficiare de ajutor social pentru realizarea unor activități sezoniere.

Firmele, persoanele interesate se pot adresa domnului viceprimar Sándor Lajos până la data de 18 martie 2019.

Véletlenszerű Kép

site_004.jpg